PROTHEUS & KOMUNÁL

„Sex, pivo a Rock’n’roll“ tour 2024

Hudba spojuje lidi bez rozdílu věku a napříč kulturami. Přináší radost a pomáhá žít ve světě plném lží a nástrah. A přesně o tom je společné turné kapel Protheus a Komunál. O spojení, radosti a společné vášni. Protheus už několikrát spojil svoje síly s kapelou Komunál a to jak v rámci společného turné s Dymytry, tak ve společných písních – Až mě ráno povedou a Zapalte nás.
Tentokrát vyjíždí na společné turné jako dvě skutečně spřízněné a propojené kapely. Těšit se můžete na ověřené hity obou, ale také na písně z nových desek, které oba interpreti před turné vydávají. Jako další důkaz spojení vydávají kapely společný singl Múzy, na který natočily výpravný klip společně s téměř pěti sty svými fanoušky.
Během turné „Sex, pivo a Rock’n’roll“ odehrají kapely koncerty po celé republice.
„Bude to show, bude to propojení, bude to radost z hudby a z toho, že můžeme být spolu. Koncerty Protheus a Komunál se budou různě prolínat a vše vyvrcholí velkolepým společným finále. Doražte společně s námi zažít tu radost a načerpat energii, která Vám vydrží hodně dlouho!“ popisuje tour Protheus.
Jedinečné propojení dvou dlouhé roky zpřízněných interpretů rozhodně stojí za vidění.
Prostě „Sex, pivo a Rock’n’roll“ v té nejčistší a nejopravdovější podobě.
Prví vlna vstupenek za nejvýhodnější cenu již v prodeji v síti Ticketstream

Vstupenky ZDE.

Vstupenky: Lnáře (Hotel na Panské) a v síti Ticketstream

Datum konání: 02.03.2024
Vstup od: 18:00
Start: 19:30
Místo konání: KD Lnáře u Blatné